Kurumsal

Kurumsal

      Kontensan olarak biz, 1980’den bu yana sektörün önde gelen markalarından biriyiz. Ürünlerinizin vitrini diyebileceğimiz endüstriyel ve dekoratif metal ambalajlar üretmekteyiz. Bununla beraber Metal ofset baskı hatlarımızla Türkiye ve Dünya üzerinde birçok metal ambalaj üreticisine baskı hizmeti vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi yarınlara ışık tutması için kullanarak insana ve doğaya olan saygımızla işimizi severek yapıyoruz.

      Her geçen gün daha da büyürken Konya ve İstanbul tesislerimizde 25.000m² kapalı alanda güçlü ve heyecanlı bir ekiple hizmet veriyoruz. Sizlerin değerli ürünlerini koruyacak ve onlara değer katacağına inandığımız metal ambalajları her ihtiyaca yönelik 0,200 litre ile 30 litre arasında geniş ürün yelpazemizle çağın bize sunduğu son teknolojiyi kullanarak üretiyoruz.

     Kontensan olarak bizler insan ve doğaya olan sorumluluğun farkında olup, bu doğrultuda kalitemizi daha ileriye taşımak ve daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir gelişim ve hassasiyet içerisinde üretiyoruz. Sahip olduğumuz TS-EN-ISO 9001, TS-EN-ISO 14001, ISG-OHSAS-TS 18001, FSSC 22000 vb. gibi sertifi kalar ile bu sorumluluğu tescillemiş durumdayız.

    Türkiye’de başlayan üretimlerimiz, günümüzde Türkiye sınırlarını aşarak dünya çapında 20 den fazla ülkeye ulaşmış vaziyettedir. İşimize olan aşkımızla yılmadan, usanmadan ve yorulmadan daima üretiyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

- Dürüstlük

- Müşteri Memnuniyeti

- İnsana ve Doğaya Saygı

- Yenilikçilik

- Takım Çalışması

- Verimlilik

Misyon

Misyon

Kontensan’ın ana misyonu Türkiye'de ve uluslararası arenada, kaliteli, doğaya ve insana saygılı metal ambalaj üretmek;

sektörü ile ilgili bilimin ve teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak, insanlığa ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Vizyon

Vizyon

Yaptığı işin hassasiyetinin bilincinde kalite, hijyen ve ergonomiden taviz vermeden ülkemizde ve dünyada hak ettiği saygınlıkla anılmak.