Baskı Hizmetleri

     Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için baskı makine parkurumuzu sürekli revizeler ve güncellemeler ile son teknoloji seviyesinde tutuyoruz. Fabrikamızda yer alan matbaa hatlarımız KBA, Man Roland ve Crabtree gibi sektörünün lider üretici fi rmalarının en gelişmiş özellikteki hatları ve CTP cihazlarıyla baskı kalitesinde mükemmeliyeti yakalıyoruz.

     Bizce kaliteli bir baskı ambalajın vazgeçilmezidir ki ürününüzü tam anlamıyla yansıtabilsin. Bunu sağlayabilmek için deneyimli grafi k ve baskı ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyisi kaliteyi yakalamak için çalışır. Özenle yaptığımız veya sizden gelen baskı grafi k tasarımları kromolin baskı teknolojimiz sayesinde test edebiliyoruz ve böylelikle istediğimiz renk kalitesini yakalayabiliyoruz. Tüm Kontensan ailesi olarak ürünlerimizde doğadan ilham alıyor ve metali renklerin gücüyle sanata dönüştürüyoruz

Baskı Çeşitleri

Metal üzerine yapabildiklerimiz hayal gücünüzle sınırlı

 

       6 renkli baskı teknolojimiz ve son teknoloji kalıplama sistemlerimiz sayesinde baskıdaki farklılığımız Ürününüzün göz alıcılığını arttırır. 

Farklı yöntemler ile metal levhalar üzerinde birçok baskı uygulaması yapabiliyoruz.

 

.

Baskı Çeşitleri

MAT

MAT

Baskı Çeşitleri

PARLAK

PARLAK

Baskı Çeşitleri

MAT & PARLAK

MAT & PARLAK

Baskı Çeşitleri

GOLD LAK

GOLD LAK